WSB-NLU

Psychologia w zarządzaniu – nowa edycja: semestr letni

wsb dydaktykaW semestrze letnim poprowadzę wykłady oraz ćwiczenia z przedmiotu „Psychologia w zarządzaniu” dla studentów dziennych i zaocznych WSB-NLU w Nowym Sączu.

Kurs pozostaje zorientowany na praktykę. W nowej edycji, podczas wykładów poruszone zostaną dodatkowe tematy: psychologicznych teorii motywacji oraz psychologicznych aspektów negocjowania. Oba z zaproponowanych tematów posiadają doniosłe znaczenie dla praktyków zarządzania.

Więcej informacji na temat kursu znajduje się w sekcji dydaktyka.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *