WSB-NLU

Psychologia w zarządzaniu – wykłady

WSB-NLUW sobotę 27 października przeprowadziłem pierwsze wykłady w ramach edycji 2012/2013 mojego autorskiego kursu Psychologia w zarządzaniu przeznaczonego dla studentów WSB-NLU w Nowym Sączu.

W tegorocznej edycji kursu bierze udział 462 studentów.

Program kursu został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb praktyków zarządzania. Podczas zajęć zaprezentowane zostaną wybrane teorie oraz techniki, które warto znać i stosować w codziennej praktyce zarządzania zespołem.

Szczegółowy program kursu Psychologia w zarządzaniu (opis, cele oraz tematy kolejnych wykładów)  znajdziesz w sekcji dydaktyka

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *